O stronie

Mam na imię Dominik, jestem aktualnie studentem teologii i jeśli czas i obowiązki pozwolą to kiedyś te studia skończę 🙂 Prywatnie zajmuję się jeszcze innymi rzeczami co by, jak pewnie większość z was, mieć za co żyć . Moim pragnieniem jest stworzyć w przestrzeni wirtualnej takie miejsce, w którym znajdziesz co nieco strawy duchowej dla twojej duszy. Chciałbym zgromadzić tutaj modlitwy – głównie litanie i nowenny i życiorysy świętych, które mam nadzieję staną się dla ciebie przyczynkiem do naśladowania tych, którzy pokochali Pana Boga całym swoim sercem i okazali to przez dzieła jakie zrealizowali i świadectwo życia jakie pozostawili po sobie.

Pamiętajmy, że życie bez Boga prowadzi donikąd, niezależnie od stanu w jakim się znajdujemy, niezależnie od naszej sytuacji i kondycji duchowej oraz psycho-fizycznej, Bóg w Trójcy Jedyny Prawdziwy jest hojnym Dawcą Miłości i nie zostawia żadnego z nas bez opieki na co dzień, niezależnie jak wielkimi grzesznikami i niewdzięcznikami byśmy byli.

Tylko czy my o tym pamiętamy? Jeśli się modlimy, to tak! Bo modlitwa to rozmowa: dziękczynna, chwalebna lub też błagalna! Czerpmy z bogatej spuścizny życia wielu świętych i módlmy się psalmami, hymnami i pieśniami pełnymi Ducha Świętego, módlmy się też litaniami, nowennami i w końcu na kochanych koralach Naszej Mamusi Niebieskiej – Różańcu Świętym!

Jak to mówił święty Jan Paweł II, nasz Wielki Rodak, „nie lękajcie się być świętymi!”

Warto próbować się Bogu jakoś przypodobać, On nas tak bardzo kocha.

 

p.s. Jeśli uważasz,że ta strona jest przydatna i chciałbyś co nieco pomóc w jej promocji, zawsze można dodać ją np. na Facebooka albo w inny sposób pomóc w promocji poprzez pocztę pantoflową, wszystko na większą chwałę Pana Boga 🙂

Niech będzie Błogosławiony Bóg w Trójcy Jedyny Prawdziwy i Maryja Zawsze Dziewica! Amen, amen, amen!