Modlitwa osób które uczestniczyły w praktykach okultystycznych

Panie Jezu Chryste, przez pośrednictwo Twojej Niepokalanej Matki Maryi całkowicie zawierzam Ci siebie, swoje ciało i duszę, wszystko, czym jestem i co posiadam. Tylko Ty, Jezu, jesteś jedynym Panem mojego życia i dlatego z całego serca żałuję za swoje zaangażowanie się w praktyki okultystyczne… (tu powiedz, jakie to były praktyki – na przykład: uczestniczenie w seansach spirytystycznych, korzystanie z usług wróżek, magów, jasnowidzów, bioenergoterapeutów, używanie wahadełka, kart tarota, horoskopów, przepowiadanie przyszłości, wróżenie z ręki, praktykowanie jogi, noszenie talizmanów i amuletów np. pierścienia Atlantów itd.). Tylko Ty, Panie, jesteś moim jedynym Bogiem, jedynym Panem i Zbawicielem, jedyną miłością i nadzieją mojego życia. Wyrzekam się wszystkich okultystycznych praktyk, przez które dobrowolnie oddawałem(-łam) się pod panowanie szatana. Wyrzekam się ciebie, szatanie, i rozkazuję ci, w imię Jezusa Chrystusa, zaprzestać swojej działalności w moim życiu.
Duchu Święty napełnij mnie swą obecnością i odnów we mnie życie Boże. Zstąp na mnie i działaj we mnie – odnawiając nieustannie moją relację z Bogiem. Maryjo Matko Jezusa i Matko moja, bądż przy mnie w każdej chwili mego życia i módl się za mną do Jezusa. Św. Michale Archaniele – bądź moim Obrońcą. Amen

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bóg Ojciec, Duch Święty, Jezus Chrystus, Maryja Panna, Modlitwy, Święci, Święty Izraela i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.