MODLITWA ZANURZENIA WE KRWI CHRYSTUSA

MODLITWA ZANURZENIA WE KRWI CHRYSTUSA

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości. Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego , wszystkie osoby , które dziś spotkam , o których pomyśle czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem. Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie,
Zanurzam w Twojej Krwi Panie , wszystkie sytuacje , które dziś zaistnieją , wszystkie sprawy, które będę załatwiać , rozmowy , które będę prowadzić , prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
Zapraszam Cię , Jezu , do tych sytuacji , spraw, rozmów, prac i odpoczynku. Proszę , aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy , przynoszące według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.
Przyjmuję wszystko co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła świętego i jako zadośćuczynienie za moje grzechy , składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi. Oddaję samego siebie do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość , przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Święci, życiorysy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.